KS Stara Loka - Podlubnik

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • podpredsednica Jožefa Žnidaršič
  • član Ivan Jakšič
  • član Aleksandra Hoivik
  • član Mija Gantar
  • član Marjan Debeljak
  • član Jernej Podobnik
  • član France Krmelj
  • član Sebastjan Čadež
  • član Irma Zarnik
  • član Jernej Bernik
  • član Marko Mohorič
  • član Andrej Štremfelj

Mandatno obdobje 2018 do 2022

04.11.2019 ob 18.00
07.10.2019 ob 18.00
25.07.2019
27.06.2019
26.06.2019
30.05.2019 ob 10.00
06.05.2019 ob 19.00
25.03.2019 ob 08.00
22.03.2019 ob 08.00
18.03.2019 ob 18.00
21.01.2019 ob 18.00
18.12.2018 ob 18.00
18.12.2018 ob 18.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018

Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.