Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Dejan METERC, Virmaše 127, Škofja Loka
  • podpredsednik Mitja Bertoncelj, Pod Plevno 29, Škofja Loka
  • član mag. Matjaž ČEPIN, Pod Plevno 56, Škofja Loka
  • članica Anica FRELIH, Zminec 114, Škofja Loka
  • član Stanislav PRAPROTNIK, Gorenja vas – Reteče 84, Škofja Loka
  • članica Mina TRIPLAT, Pod Plevno 92, Škofja Loka
  • član Simon ZUPANC, Ševlje 59, 4227 Selca.
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • predsednik Mitja BERTONCELJ, Pod Plevno 29,Škofja Loka
  • podpredsednik Dejan METERC, Virmaše 127, Škofja Loka
  • članica mag. Renata PROSEN, Virmaše 203, Škofja Loka
  • član Matjaž HAFNER, Fužinska ulica 27, Škofja Loka
  • članica Anica FRELIH, Zminec 114, Škofja Loka
  • član Stanko JUVAN, Hafnerjevo naselje 99, Škofja Loka
  • član mag. Matjaž ČEPIN, Pod Plevno 56, Škofja Loka
Člani (mandat 2006 do 2010)
  • predsednik Marko Jožef VRANIČAR
  • podpredsednica mag. Darja DOBREC
  • članica Ana ČARMAN
  • član Dejan METERC
  • član Mitja BERTONCELJ
Dokumenti, priloge
Klikni tukaj za prikaz prilog

Mandatno obdobje 2014 do 2018

30.05.2017
11.04.2017
17.01.2017
12.12.2016
20.09.2016
21.06.2016
19.04.2016
08.03.2016
12.01.2016
01.12.2015
20.10.2015
27.08.2015
28.07.2015
16.06.2015
20.04.2015
17.03.2015
02.02.2015
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?