Domov Organi občine Občinski svet ODBOR ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

ODBOR ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednica, Mag. Melita Rebič, Spodnji trg 4, Škofja Loka, MJ-PL
  • podpredsednik, Gregor Hostnik, Poljanska cesta 26, Škofja Loka, SDS
  • članica, Katarina Bertoncelj Megušar, Bukovica 8, Selca, SDS
  • članica, Saša Košenina, Spodnji trg 26, Škofja Loka, MJ-PL
  • članica, Borjana Varja Koželj, Podlubnik 329, Škofja Loka, MJ-PL
  • članica, Zorica Škorc, Frankovo naselje 41, Škofja Loka, KEL
  • član, Jernej Bernik, Groharjevo naselje 33, Škofja Loka, NSi
  • članica, Silva Žontar, Partizanska cesta 10, Škofja Loka, SDS
  • članica, Zdenka Šušteršič, Podlubnik 161, Škofja Loka, LEVICA
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica, mag. Melita REBIČ, Spodnji trg 4, Škofja Loka, MJ-PL
  • mag. Lidija GOLJAT PRELOGAR, Hafnerjevo naselje 47, Škofja Loka, SD
  • Tomaž PAULUS, Partizanska cesta 23, Škofja Loka, SLS
  • Saša KOŠENINA, Spodnji trg 26, Škofja Loka, MJ-PL
  • Borjana KOŽELJ, Podlubnik 329, Škofja Loka, MJ-PL
  • podpredsednik, Viktor ZADNIK, Frankovo naselje 184, Škofja Loka, DeSUS
  • Martin TRAMPUŠ, Suška cesta 30, Škofja Loka, IDS
  • Silva ŽONTAR, Partizanska cesta 10, Škofja Loka, SDS
  • Julijana DOLINAR, Hafnerjevo naselje 88, Škofja Loka, SMC
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • predsednica, Melita REBIČ, Spodnji trg 4, Škofja Loka, PL
  • Lidija GOLJAT PRELOGAR, Hafnerjevo naselje 47, Škofja Loka, SD
  • Janez SUŠNIK, Spodnji trg 13, Škofja Loka, LDS
  • Tomaž PAULUS, Tavčarjeva ulica 23, Škofja Loka, SLS
  • Gregor HOSTNIK, Suha 28, Škofja Loka, SDS
  • Petra CESAR, Reteče 34a, Škofja Loka, PL
  • Domen ŽEPIĆ, Podlubnik 156, Škofja Loka, ZARES
  • Zorica ŠKORC, Frankovo naselje 41, Škofja Loka, GŽS
Člani (mandat 2006 do 2010)
  • predsednik, Klemen ŠTIBELJ, Bukovica 6a, Selca, NSi
  • podpredsednik, Domen ŽEBIĆ, Frankovo naselje 44, Škofja Loka, ZARES
  • Petra GROHAR JANKOVEC, Vincarje 50, Škofja Loka, SDS
  • dr. Anton KOŠIR, Partizanska cesta 34, Škofja Loka, LBL
  • dr. Tomaž KRPIĆ, Mestni trg 8, Škofja Loka, SD
  • Andrej NOVAK, Puštal 42, Škofja Loka, ZARES
  • Katarina PODNAR, Partizanska cesta 43, Škofja Loka, GŽS
  • Oskar ŠKULJ, Suška cesta 7, Škofja Loka, NIT
  • Jožica ŽNIDARŠIĆ, Podlubnik 158, Škofja Loka, NIT
Gradivo za 11. redno sejo odbora
Klikni tukaj za prikaz prilog